Pr Croisette, By Welcome To Cannes

  • 47 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Κάννες 47 τ.μ. Απέχει περίπου 1 χλμ. από το Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδρίων και μόλις 9 λεπτά με τα πόδια από τη Ρι ντ'Αντίμπ. Αυτό το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει έως 2 άτομα.

Αυτό το διαμέρισμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους. Επιπλέον, θα βρείτε στεγνωτήρα μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Σ' αυτό το κατάλυμα υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ηλεκτρικό βραστήρα, φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία μόνο 8 λεπτά με τα πόδια από τη Λα Κρουαζέτ. Το Μουσείο Castre απέχει περίπου 1,1 χλμ. από το κατάλυμα. Το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από την πλησιέστερη στάση λεωφορείων Miramar.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Pr Croisette, By Welcome To Κάννες
Quartier Carlton 3 Pieces Sud Avec Terrasse
Τιμή μόνο για κινητά

Quartier Carlton 3 Pieces Sud Avec Terrasse

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
29 μ από το κατάλυμα
Terrasse Vue Mer - 2Br - Parking - Croisette 50M
Τιμή μόνο για κινητά

Terrasse Vue Mer - 2Br - Parking - Croisette 50M

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
29 μ από το κατάλυμα
USD 819 USD 737
ανά νύχτα
Palatine - Central, Balcon, Proche Palais&Plages, Spacieux, Clim
Τιμή μόνο για κινητά

Palatine - Central, Balcon, Proche Palais&Plages, Spacieux, Clim

29 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    29 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 21:00
    Check-out: από 08:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείας06029025318AK
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes;
      Το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes βρίσκεται κοντά σε Λα Κρουαζέτ.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes περιλαμβάνουν Μουσείο Castre, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes θα είναι 261€.
    • Πώς πληρώνω στο το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes;
      Το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • American Express
      • Visa
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Le Bangkok και Le Goût du Liban και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes;
      Όχι, στο το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Pr Croisette, By Welcome To Cannes αποτελεί 47 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    29 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Pr Croisette, By Welcome To Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο